Balya Pres Makinası Otomatik PRESPX 150 – Karton Ve Naylon Atıklar

Balya Pres Makinası Otomatik PRESPX 150 – Karton Ve Naylon Atıklar

Premium Balya Presleri; 6 ton kuvvetinden 200 ton kuvvet miktarında her türlü balya boyutlarında ve hızlarında yapılmıştır. Elyaf atığı, Plastik atığı, Naylon atığı, tahta atığı ve bunlar gibi bir çok atığın balyalaması için yapılmış preslerdir. Tam ve yarı otomatik ve otomatik olmayan seçenekleriyle.

Yatay Tam Otomatik Balya Pres Makinası Modeli daha büyük ve yüksek kapasiteli geri dönüşüm hurdasına sahip olan iş yerleri için Dizayn edilmiştir.

Atılan katı ürünler (MSW) şehirlerin ev ve iş yerlerinden atılan atıklar sonucu kaynaklanmaktadır.

Kentsel atıklardan oluşan bileşimi, bir çok ülkenin bulunduğu konuma, ekonomik ve sosyal gelişimine ve ve iklim derecesine göre değişkenlik gösterir.

Yatay Ful Otomatik Balya  Pres Makinalarının kuvvetli baskı gücü ve hızı, modellerimizi yüksek kapasiteli atık plastik, atık karton, atık ambalaj, atık kumaş ve atık tekstil ürünleri olan geniş kapsamlı şirketler için ideal olmaktadır.

Çok Düşük Enerji Kullanımı

Aşınmalara Ve korozyonlara Dayanıklı Modeller

Sürekli Daimi Kapasitede Çalışma Olanakları

Güçlü Kondiksiyonu Olan PLC Sistemler

Balya Pres Makinası Hizmeti

Balya pres makineleri manuel tel bağlama ile üretilir. Balya pres makineleri sayesinde atıklarınızın kaplamış olduğu alanı büyük ölçüde azaltabilirsiniz. Müşteri talebi doğrultusunda çeşitli kapasitelerde dikey balya presi üretimlerimiz sizler için sunulur. Makinenin ölçüleri, pres gücü, malzeme çeşidi, kapasite ve modeli müşterinin taleplerine göre tasarlanır. Atıkları balyalama işlemleri için, kullanımı pratik olan balyalama preslerini üretmekteyiz. Dikey balya presi, bakım ve servis konusunda en hızlı şekilde müdahale gerçekleştirilir.  Teknolojinin verimli olması ve enerji gücüyle devamlı çalışan  cihazlar açısından önemlidir.

Dikey Balya Pres Makinası

Dikey balya presi; katı atıkların sıkıştırılması, depolama bölümü kolay taşınma konusunda tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Yüksek miktarda sıkıştırma yaparak atıklarınızın kaplamış olduğu bölgeleri  en az 10 kata kadara azaltarak depolama ve nakliye masrafından çok büyük oranda tasarruf sağlamayı mümkün hale getirir. Geri dönüşüm tesisleri için bu makineler çok önemlidir ve sürekli ihtiyaç duyulur. Dikey balya pres makinaları genel olarak manuel tel bağlama biçiminde bir üretime sahiptir.

Teknik açıdan tel bağlamanın otomatize edilmesi dikey balya makinaları için çok daha fazla maliyet doğurur ve bu  sebeple ekonomik değildir. Dikey balya makineleri, neredeyse her ürünü bir balya olarak sıkıştırma özelliğine sahiptir. Balya pres makineleri kategorimiz güvenlik tedbirleri göz önünde bulundurularak meydana getirilir. Ergonomik olmaları ve verimlilik sağlamaları  için özen gösterilir  ve tasarımlarımız her tarz işyerinde etkin bir şekilde kullanılabilir.

Siz Değerli Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı ölçüler ve tasarımlarda üretimlerimiz mevcuttur.

Motor Kuvveti:1X12kw
Balya boyutu ( genişlik, yükseklik):1100mmx850mm ayarlana bilmektedir
Koç boşta ve cevrim zamanı:45 saniye
Balyalama ağırlık:850-1000kğ
Pres kavrama yeteneği:2-4 ton/saat
Yağ tankı ve kapasitesi:1000kğ
Hacimsel kapasite:80-90m3/saat
Tel bağlama sayısı:4 bağlama
Tel bağlama sistemi:Hidrolik sürme-hidrolik kesme-bükme
Silindir baskılama gücü:150 ton
Besleme haznesi ve boyutları:1300mm-1040mm
Makine boy:6800mm
Makine genişlik / yükseklik:4000mm /4850mm
Makine ağırlık:10000kğ
Voltaj:400volt-3faz-50hz
Kontrol voltajı:24 volt DC
Elektrik şeması bileşeni:MÖHLER- DELTA – SCHNEİDER
Otomasyon sistemi:PREMIUM CEVRE
Pompa türü:Değişken olup debili ve pistonlu pompa
Güç ve Paket sistemi:Güçlü debili pompa ayrıca rejeneratif blok