Balya Presi Metal Hurda Atık Konteyner Pres Modelleri

Balya Presi Metal Hurda Atık Konteyner Pres Modelleri

Konteyner Total Pres Modelleri; Konteyner içine Çöp atığı, naylon atığı, kağıt atığı, karton atığı vb. gereçlerin sıkıştırılma işlemi için hava yada el işleminden geçerek beslenebilmesi için Balya pres konteyner üretiyoruz.

Güçlü kon diksiyon ve sağlam yapı. Kolay pratik yükleme ve boşaltma sistemi. Yüksek hacimli
besleme. Kontrol anahtarları üzerinde güvenlik. Pres-konteyner geri dönüştürülebilir malzeme
ve atık yönetimi için kullanılır. Kompresörün tabanı sert çelikten yapılmıştır.

Metal Balya Pres Makineleri Tasarımı ve Çeşitleri

Metallerin dayanıklı ve sağlam yapıya sahip olması nedeni ile metal atıkların sıkıştırılması için de güçlü bir siteme ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle de metal balya pres makineleri sağlam ve yüksek basınç sağlayabilecek teknik donanıma sahip olacak şekilde tasarlanmaktadır. Makinelerin güvenli ve konforlu kullanımı da tasarım aşamasında detaylı olarak ele alınmaktadır.

Metal balya pres makineleri çeşitleri kullanım alanı özellikleri ve kullanıcı ihtiyacına göre yatay ya da dikey kullanılacak şekilde, manüel ya da otomatik çalışacak şekilde farklılıklar ile kullanıcıya sunulmaktadır. Tüm çeşitlerde metaller toplanarak metal balya pres makinesi haznesinde basınç uygulanıp sıkıştırılarak tel ya da çember yardımı ile bağlanarak balya paket haline getirilir.

Balya Pres Makinaları

Balya pres makinaları birçok farklı türde atığın balyalamasını sağlayan önemli bir cihazdır. Atıklar genel olarak evlerde ve iş yerlerinde kullanılan malzemelerden oluşan atıklardır. Bunlar plastik kağıt karton şeklinde adlandırılabilir. Atıkların durumuna ve boyutuna göre özellikleri değişiklik göstermektedir. Bu konuda etkili olan birçok faktör vardır ve bunların başında da çevre faktörü gelir. Balya pres makinası sayesinde bütün atıklar tek bir yerde toplanır aynı zamanda toplu hale getirilebilir.

Balya Pres Makinası Hizmeti

Balya pres makineleri manuel tel bağlama ile üretilir. Balya pres makineleri sayesinde atıklarınızın kaplamış olduğu alanı büyük ölçüde azaltabilirsiniz. Müşteri talebi doğrultusunda çeşitli kapasitelerde dikey balya presi üretimlerimiz sizler için sunulur. Makinenin ölçüleri, pres gücü, malzeme çeşidi, kapasite ve modeli müşterinin taleplerine göre tasarlanır. Atıkları balyalama işlemleri için, kullanımı pratik olan balyalama preslerini üretmekteyiz. Dikey balya presi, bakım ve servis konusunda en hızlı şekilde müdahale gerçekleştirilir.  Teknolojinin verimli olması ve enerji gücüyle devamlı çalışan  cihazlar açısından önemlidir.

Dikey Balya Pres Makinası

Dikey balya presi; katı atıkların sıkıştırılması, depolama bölümü kolay taşınma konusunda tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Yüksek miktarda sıkıştırma yaparak atıklarınızın kaplamış olduğu bölgeleri  en az 10 kata kadara azaltarak depolama ve nakliye masrafından çok büyük oranda tasarruf sağlamayı mümkün hale getirir. Geri dönüşüm tesisleri için bu makineler çok önemlidir ve sürekli ihtiyaç duyulur. Dikey balya pres makinaları genel olarak manuel tel bağlama biçiminde bir üretime sahiptir.

Teknik açıdan tel bağlamanın otomatize edilmesi dikey balya makinaları için çok daha fazla maliyet doğurur ve bu  sebeple ekonomik değildir. Dikey balya makineleri, neredeyse her ürünü bir balya olarak sıkıştırma özelliğine sahiptir. Balya pres makineleri kategorimiz güvenlik tedbirleri göz önünde bulundurularak meydana getirilir. Ergonomik olmaları ve verimlilik sağlamaları  için özen gösterilir  ve tasarımlarımız her tarz işyerinde etkin bir şekilde kullanılabilir.

Balya Pres Makinası Hangi Endüstrilerde Tercih Edilir?

Balya preslerinin en fazla tercih edildiği endüstri geri dönüşüm endüstrisidir. Yatay balya pres makinaları metal plastik ve kauçuk gibi malzemeleri, geri dönüştürüp balyalama yapar. Benzer olarak, atık hizmetleri içinde aynı amaçlar için balyalar meydana getirilir. Bir balyanın  en fazla boyutu genel olarak balya presinin boyutuna karşılık gelir ve bu doğrultuda taşınacak yük boyutu belirlenir. Belirtilen sınırların aşımı, balya presine zarar verme ihtimalini artırır.

Ana amaç üretim hızı ise, boyut olarak küçük bir balyalama presi ideal olacaktır. Büyük balya presleri daha büyük balyalar oluşturmak amacıyla kullanılır fakat küçük balya presleri daha hızlı çalışma sistemine sahip olduğu için en kısa zaman içinde daha fazla balya oluşturmasını sağlar. Kullanım pratikliği, kullanım verimliliği ve genel konfor için balya presleri taşınabilir hale getirilebilir. Sıkıştırma PREMİUMCEVRE firmamızdan detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Siz Değerli Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı ölçüler ve tasarımlarda üretimlerimiz mevcuttur.

Ürün teknik bilgisi yakında gelecektir.