Balya Pres Makinası Zincir Konveyör

Balya Pres Makinası Zincir Konveyör

Balya Pres Makinası Zincirli Konveyör Otomatik Sistem; Zincir şeklinde olan konveyörler, zincire bağlı şekilde olup bant, tahrik yada çelik düzeneğinden oluşur. Dayanıklı ve oldukça güçlüdür. Kullanılacakları alana göre palet kalınlığı ve farklı zincir hatveleri şeklinde üretilmektedir. Standart modellere göre genişlikleri;1100 mm,1300 mm,1450 mm,1600 mm,1800 mm, şeklindedir. Ayrıca 100 mm genişliğnde,152 mm genişliğinde ve 200 mm genişliğinde mesafeli zincirli konveyörlerdir. Zincir ve paletler özenle tasarlanıp ve imal edilmiştir.

Konveyör Bant Sistemler Nedir?

Konveyör Sistem Çeşitleri: Tanımı, Uygulaması, Çalışması, Kullanımları ve Tasarım Bir konveyör sistemi, malzemeleri bir yerden başka bir yere taşımak için kullanılan ortak bir mekanik taşıma ekipmanı olarak adlandırılır. Konveyörler, çoğunlukla ağır ve hacimli malzemelerin taşınması uygulamasında kullanışlıdır. Konveyör sistemi, çok çeşitli malzemelerin hızlı ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlayan ve malzeme taşıma ve paketleme endüstrilerinde onları oldukça popüler yapan bir sistemdir.

Konveyörler, çeşitli farklı tasarım ve kullanımlara sahip olarak bulunur. Yaygın konveyör türleri bantlı, makaralı, motorlu makaralı ve havai konveyörlerdir. Bunlar zemine ve tepeye monte edilen döşeme stili olarak sınıflandırılır.

Ürün teknik bilgisi yakında gelecektir.