Balya Pres Makinası Konteyner Ve Metal Presleri

Balya Pres Makinası Konteyner Ve Metal Presleri

Balya Pres Makinası Konteyner içine Çöp atığı, naylon atığı, kağıt atığı, karton atığı vb. gereçlerin sıkıştırılma işlemi için hava yada el işleminden geçerek beslenebilmesi için pres konteyneri üretiyoruz.

Güçlü kon-diksiyon ve sağlam yapı. Kolay pratik yükleme ve boşaltma sistemi. Yüksek hacimli besleme. Kontrol anahtarları üzerinde güvenlik. Pres-konteyner geri dönüştürülebilir malzeme ve atık yönetimi için kullanılır. Kompresörün tabanı sert çelikten yapılmıştır.

Metal Balya Pres Makineleri

İnsan yaşamını sürdürebilmek için çeşitli ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Her ürün kullanım amacına göre en farklı ham maddelerden üretilmektedir. Ham madde özelliklerine göre de ürünlerin sahip oldukları özellikleri değişmektedir. Metal ürünlerde oldukça sert ve sağlam yapıya sahip olan ürünlerdir. Bu özellikleri ile de kullanım alanlarında avantaj sağlamaktadır. Ancak kullanım ömrü sona eden metal ürünler ise hurda olarak ta adlandırılan metal atıklara dönüşmektedir.

Metal atıkların doğada yok olması ise hem zaman istemekte hem de doğal yaşam alanlarına ve de doğal ciddi oranda zarar vermektedir. Bu nedenle de metal atıkların geri dönüşümü ve farklı şekillerde tekrar kullanıma kazandırılması oldukça önemlidir. Metal atıkların bu işlemlere tabi tutulmasında ise metal balya pres makineleri sıklıkla kullanılmaktadır.

Balya Pres Makinası Hizmeti

Balya pres makineleri manuel tel bağlama ile üretilir. Balya pres makineleri sayesinde atıklarınızın kaplamış olduğu alanı büyük ölçüde azaltabilirsiniz. Müşteri talebi doğrultusunda çeşitli kapasitelerde dikey balya presi üretimlerimiz sizler için sunulur. Makinenin ölçüleri, pres gücü, malzeme çeşidi, kapasite ve modeli müşterinin taleplerine göre tasarlanır. Atıkları balyalama işlemleri için, kullanımı pratik olan balyalama preslerini üretmekteyiz. Dikey balya presi, bakım ve servis konusunda en hızlı şekilde müdahale gerçekleştirilir.  Teknolojinin verimli olması ve enerji gücüyle devamlı çalışan  cihazlar açısından önemlidir.

Dikey Balya Pres Makinası

Dikey balya presi; katı atıkların sıkıştırılması, depolama bölümü kolay taşınma konusunda tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Yüksek miktarda sıkıştırma yaparak atıklarınızın kaplamış olduğu bölgeleri  en az 10 kata kadara azaltarak depolama ve nakliye masrafından çok büyük oranda tasarruf sağlamayı mümkün hale getirir. Geri dönüşüm tesisleri için bu makineler çok önemlidir ve sürekli ihtiyaç duyulur. Dikey balya pres makinaları genel olarak manuel tel bağlama biçiminde bir üretime sahiptir.

Teknik açıdan tel bağlamanın otomatize edilmesi dikey balya makinaları için çok daha fazla maliyet doğurur ve bu  sebeple ekonomik değildir. Dikey balya makineleri, neredeyse her ürünü bir balya olarak sıkıştırma özelliğine sahiptir. Balya pres makineleri kategorimiz güvenlik tedbirleri göz önünde bulundurularak meydana getirilir. Ergonomik olmaları ve verimlilik sağlamaları  için özen gösterilir  ve tasarımlarımız her tarz işyerinde etkin bir şekilde kullanılabilir.

Siz Değerli Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı ölçüler ve tasarımlarda üretimlerimiz mevcuttur.

Ürün teknik bilgisi yakında gelecektir.