Kompost Makinelerinin Modelleri

Kompost Makinelerinin Modelleri

Kompost Makinelerinin Modelleri

Kompost Makinelerinin Modelleri; Organik atıkların geri dönüştürülmesinde kullanılan kompost makineleri ev kullanımlarından başlayarak endüstriyel amaçlara kadar çeşitli kapasitelerde üretilmektedüretilmekteyiz.  Kompost makinelerinin modelleri şu şekilde listelenebilir.

Kompost Makinelerinin Modelleri

PRECM1

Günlük atık işleme kapasitesi 400 gr ile 1 kilo arasında değişen bu model ev kullanımları için uygun olmaktadır. 30X30X30 ölçülerinde olan kompost makinelerimiz küçük boyutları sayesinde evlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Geri dönüşüme önem veren aileler için tasarlanmış olduğumuz bu makinelerimizin günlük elektrik tüketimleri de aile bütçesine ek bir yük getirmeyecek kadar az olmaktadır. Bu makinelerin günlük elektrik tüketimi 1.7 Kwh olmaktadır.

PRECM15

Günlük atık işleme kapasitesi 28 kilogram olan bu kompost makineleri modelleri küçük işletmeler için dizayn etmiş bulunmaktayız. Oldukça küçük boyutları ile restourantlar, cafeler ve barlarda dahi kolaylıkla kullanılabilinir. Boyutları 75X50X50 cm olan makinelerimizib elektrik tüketimleri ise günlük 15 Kwh olmaktadır.

PRECM50

Bu kompost makinesi modellerimizin de günlük olarak işleyebildikleri organik atık miktarı 85 kg olmaktadır. Özellikle okul ve AVM gibi toplu yemeklerin yenildiği işletmelerde oldukça fazla kullanılmaktadır. Boyutları 50X130X140 olan bu makineler orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamaktadır. Bu makinelerin günlük tükettikleri elektrik miktarı ise 25 Kwh olmaktadır.

PRECM300

Büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlamış olduğumuz bu model günlük olarak 500 litre organik atık işleyebilmektedir. Bu kapasitesi ile fabrikalarda, catering şirketlerinde, meyve ve sebze hallerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Boyutu 140X180X100 cm olan bu modelimizin günlük olarak ihtiyacı olan elektrik miktarı ise 50 Kwh olmaktadır.

PRECM500

Büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için dizayn ettiğimiz bir diğer kompost makineleri modelleri de CM500 olmaktadır. Bu modelimizin günlük olarak atık işleme kapasitesi 850 litre olmaktadır. Boyutu 160X180X100 cm olan makinemizin ihtiyacı olan günlük elektrik miktarı ise 50 Kwh olmaktadır.

PRECM 50000

Tonajlı organik atıkların geri dönüştürülmesinde kullanılan bu modelimiz endüstriyel amaçlı olarak üretilmiştir. Özellikle belediyelerde ve geri dönüşüm tesislerinde sıklıkla tercih edilen bu modelimizin günlük atık işleme kapasitesi ise 85 metre küp olmaktadır. Bu makinemizin boyutları ise 3.4X14X3.4 metre olmaktadır. Endüstriyel amaçlı olarak üretiğimiz bu kompost makinelerimizin günlük olarak tükettikleri enerji meiktarı ise 1171 Kwh olmaktadır.